Kurumsal - Hakkımızda

Aşsan Yemek Hakkımızda

 1992 yılında 2000 kişilik  kapasiteye sahip mutfağıyla Doğu Anadolu bölgesindeki ilk yemek fabrikası olarak kurulan Elazığ Aşsan yemek fabrikası, kuruluşundan beri yaptığı  yeni yatırımlar  ve kapasite artırımıyla, günümüzde Doğu Anadolu bölgesinin en büyük ve en modern yemek fabrikası olarak  hizmet vermeye devam etmektedir.

   Elazığ Aşsan yemek fabrikası bugün 20.000 kişilik kapasiteyle ISO 9001:2000 ISO 22000 sistemine uygun, TSE normlarındaki mutfağı ve gıda mühendisleri denetiminde tecrübeli personelleri tarafından hazırlanan geniş bir ürün portföyüne ve bunları müşterilerine ulaştıracak büyük bir araç filosuna sahiptir.

   Elazığ Aşsan yemek fabrikasında satın alma birimi tarafından temin edilen besin maddeleri; Türk Standartları Enstitüsü, ISO 9001:2000 ve ISO 22000 sistemine uygun standartlarda dizayn edilen kuru depo, soğuk depo, günlük depo kısımlarında özelliklerine göre muhafaza edilmektedir.

    Elazığ Aşsan Yemek Fabrikası olarak amacımız, hak ettiğiniz en iyi yemeği ve en iyi hizmeti olabilecek en iyi fiyatlara sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır.